Cable
САГС 0
  • [basket-product-name]
    ҮнэШирхэгДүн
    [basket-unit-price][basket-product-total]
Нийт үнэ:[basket-total]₮
Хүргэлтийн үнэ(100.000₮ дээш үнэгүй):0₮
Дансаар төлсөн:0₮
Бүгд:0₮
Утас:
Хот/Аймаг

Дүүрэг

Хаяг/Нэмэлт :
Төлбөр:
Таны сагс хоосон байна
 

Харьцуулах бараанууд

Шүүлт
Үнэ
Үйлдвэрлэгч улс
Малайз(3)

Сүлжээний кабель 1.8M

 5,800₮

USB Cable for iPhone 5

 14,800₮

HDMI Cable 1.8M

 11,800₮

Jumper cable - LC-LC/MM/ 10m simplex

 27,500₮

Jumper cable - LC-LC/MM/ 3m simplex

 13,200₮

Jumper cable - LC-LC/SM/ 10m simplex

 27,500₮

Jumper cable - LC-LC/SM/ 3m simplex

 16,500₮

Jumper cable - SC-SC/MM/, 10M simplex

 27,500₮

Jumper cable - SC-SC/MM/, 5M siplex

 16,500₮

Jumper cable - SC-SC/MM/, 3M siplex

 13,200₮

Jumper cable - SC-SC/SM/ 10M simplex

 27,500₮

Jumper cable-SC-SC/SM/ 5M simplex

 16,500₮

Jumper cable - SC-SC/SM/ 3m simplex

 13,200₮

Patch cord cat5e 5 meter

 6,050₮

Patch cord cat5e 3 meter

 4,950₮

Patch cord cat5e 2 meter

 2,530₮

Patch cord cat5e 1 meter

 1,650₮

Patch cord cat5e UTP 50 cm cable

 1,320₮

10G Ethernet SFP+ to SFP+ cable 1metr

 352,000₮

AMP UTP cable Cat6

 0₮

AMP UTP cable Cat5e

 154,000₮

Telephone Cable cat3

 0₮